Nový dátum vydania Greenie 8M

Samozrejme, ako je to už “dobrým” zvykom, tak niečo nešlo úplne ľahko a taktiež sa musí na niekoľko vecí počkať. Ako nový dátum vydania určujem pondelok, ôsmeho novembra. Mal by to už byť delfinitívny termín, ktorý by sa už nemal posúvať. Ale, nikdy nehovor nikdy a náhoda je sviňa. A ak nie, tak aspoň prasiatko…

Reklamy

O WordPress Elven
Čítate blog Stanislava Hofereka, určený predovšetkým projektu Greenie - československej distribúcie Linuxu. Informácie o dianí, priestor pre diskusiu a miesto, kde sa niekedy ocitne aj to, čo by sa tu ocitnúť nemalo.

5 Responses to Nový dátum vydania Greenie 8M

 1. greenielinux says:

  Len taký doplnok, podarilo sa pridať WINE a na poslednú chvíľu sa robí niekoľko výraznejších zásahov do zbierky programov. Napríklad gnome-mplayer ide dokelu, a napriek tomu že VLC je QT, ide spolu s Minitube do Greenie.

 2. Kevyerarymn says:

  I in addition to my friends ended up analyzing the excellent things located on your web page and then quickly I got a horrible suspicion I never expressed respect to the blog owner for those tips. My men were definitely absolutely passionate to see all of them and already have unquestionably been loving those things. Many thanks for simply being very thoughtful as well as for making a choice on this form of ideal ideas millions of individuals are really eager to learn about. My sincere regret for not expressing appreciation to you earlier.

  One other important part is that if you are a senior, travel insurance with regard to pensioners is something you ought to really contemplate. The more mature you are, the harder at risk you are for having something bad happen to you while overseas. If you are certainly not covered by a number of comprehensive insurance policies, you could have several serious problems. Thanks for revealing your advice on this blog.

 3. Cibbraicenib says:

  Подписывайтесь на мои статьи, в них вы найдете всю информацию и моде и стиле. http://shmotkibiweekly97.wordpress.com

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: