Prerobená “ukážka Greenie”

Strávil sa nejaký čas upravovaním ukážkovej časti na greenie.sk, ktorá sa od (podľa mňa veľmi revolučného) Greenie 5j nemenila. Ako vyzerá teraz, to si môžete pozrieť klikom na nasledovný odkaz: http://www.greenie.sk/ukazka-greenie

A samozrejme, dôvod prečo to píšem… pre niekoho to môže byť ideálne, no myslím, že určite sa to dá urobiť trochu lepšie. Nech sa páči, rád si vypočujem návrhy v komentoch.

Reklamy

O WordPress Elven
Čítate blog Stanislava Hofereka, určený predovšetkým projektu Greenie - československej distribúcie Linuxu. Informácie o dianí, priestor pre diskusiu a miesto, kde sa niekedy ocitne aj to, čo by sa tu ocitnúť nemalo.

One Response to Prerobená “ukážka Greenie”

  1. Slavko Král Sion says:

    Greenie je môj obľúbený linux , výbavou ,prehľadom . Nové greenie 8 , je potešením , .Prajem tvorcom veľa chuti v začatej ceste . Prajem si aby sa tvorcovia a kounáci linuxu spojili a tak sa navzájom podporovali aby linuxové systémy naberali na kvalite a hodnote. Je nás málo nato aby sme sa navzájom topili. Náš cieľ je zrejmý .Projektu greenie prajem aby sa stal poznaným operačným systémom , ktorý uchváti srdce aj oko širokej počítačovej verejnosti .K tomu mu Boh pomáhaj.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: