Vyhodnotenie súťaže

Pekný deň prajem všetkým čítajúcim. Nech sa už nejaké to slnko ukáže a prestane “fungovať” táto hmla, ktorá je minimálne na Liptove už trochu dlho na môj vkus.

Toľko z omáčok na začiatok, teraz k faktom. Je desiateho januára 2011 a je čas, keď by sa malo meno víťaza objaviť v tomto blogovom príspevku. A tak neostáva nič iné, ako pogratulovať. Tričko a DVD pôjdu do takého maličkého nepodstatného mestečka menom Bratislava (tam kdesi pod Malackami), do rúk Petra Kovačoviča. Výhercovi samozrejme gratulujem a keď sa nové Greenie dorobí a keď Slovenská pošta všetko doručí… čo bude jedného pekného dňa… tak sa snáď poteší.

Upozornenie pre všetkých je jednoduché – nie je to posledná súťaž. Ak ste teraz neuspeli, tak to neznamená, že neuspejete ani nabudúce. A samozrejme pre Petra ešte jedno gratulovanie.

O WordPress Elven
Čítate blog Stanislava Hofereka, určený predovšetkým projektu Greenie - československej distribúcie Linuxu. Informácie o dianí, priestor pre diskusiu a miesto, kde sa niekedy ocitne aj to, čo by sa tu ocitnúť nemalo.

2 Responses to Vyhodnotenie súťaže

  1. Kovi says:

    Teším sa. 🙂

  2. mario says:

    Aj ja sa pripájam ku gratulácii.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: